תפריט יצירת קשר

הדפסת שלטים על בד - לאילו מטרות?

הדפסת שלטים על בד - לאילו מטרות?

כולם כבר יודעים היום שמכירה של סחורות, שירותים או רעיונות תלויה כולה בפרסום שלה. אבל איך בוחרים את שיטת הפרסום? כרטיסי ביקור הם קטנים, יכולים ללכת לאיבוד ומצריכים מפגש אישי עם הלקוח, שלטי חוצות הם גדולים, יקרים ולא מתאימים לכל אחד. הפרסום באינטרנט בימינו עדיין חובא בתוכו איזה סוג של רתיעה ממתן פרטים אישיים במרחב הוירטואלי, ולא בטוח שהוא יגיע לכל קהל היעד שאנו חפצים בו. אז האופציה הטובה ביותר היא הדפסת שלטים על בד.

בעבר, הדפסת שלטים על בד הייתה נחלתם של עשירים בלבד, החומרים היו יקרים, החומר היה לא איכותי, והתוצאה לא תמיד השיגה את מבוקשה. אך כיום כל השוק הזה השתנה והדפסות שלטים על בד הפכו להיות זולים יותר, איכותיים יותר והם מותאמים באופן אישי לצורכי הלקוח.

כיום ניתן להדפיס על בד בארבע דרכים שונות: פלריג – יריעת בד פשוטה הנמכרת במחיר זול, ובהתאם לכך, פחות איכותית ובעלת החיסרון שלא ניתן להדפיס עליה במגוון רחב של צבעים. משי – שלטים שמודפסים על בד משי הם בהכרח יקרים יותר, הם מוגבלים בגודל שלהם והם משתקפים גם מהצד השני של הבד. רשת – זוהי בעצם יריעה ענקית מחוררת שמיועדת בעיקר לשלטי חוצות או כיסוי שטחים גדולים במיוחד. גם במקרה זה יש לה חסרונות והיא פחות איכותית, צוברת אבק ומתבלה במהירות לאחר זמן מה.

שמשונית – בהדפסת שלטים על בד מומלץ להשתמש בשמשונית. מדובר ביריעת PVC גמישה, חזקה, איכותית, שמתאימה לכל כיס, וגמישה מבחינת גדלים. והתוצאה מדברת בעד עצמה. כיום רוב ההדפסות נעשות בדרך הזו, והן מאפשרות ללקוח ליהנות מפרסום שעונה בדיוק לצרכיו. לחצו כאן לשירות הדפסה על שמשונית

אז, הבא נבדוק לשם איזה מטרות מדפיסים שלטים על בד?

  • צרכים עירוניים: העירייה החליטה על אירוע תרבות חדש, הכנסת החליטה להתפרק, אמן מוסיקלי יופיע בקרוב ב-אמפי העירוני. עבור כל אלה ניתן יהיה להדפיס שלטים על בד ולמקם אותם בהתאם לצורכי הפרסום. כך שאם בכוונת המפרסם להביא לידיעת הציבור על מירוץ לילה חדש, מן הראוי שהוא יפרסם את השלטים לאורך המסלול המתוכנן.
  • כנסים: בכל חג צצים להם כנסים חברתיים בנושאים רבים ומגוונים, כגון: פורטנייט, הארי פוטר, מדע בדיוני ופנטזיה, אנימה ומנגה, דרגון בול זי, גיימינג, וכיוצא בזה. כדי להוציא את הבשורה בפומבי ועל מנת להביא את הקהל הרצוי, על המפרסמים לפרסם את הכנס שלהם בשדרות הראשיות, בלוחות מודעות, ובמקומות מרכזיים.
  • אירועי ספורט: שלטי בד יכולים גם לפרסם אירועי ספורט, כמו: ריצות, מרתונים, משחקי כדורגל וכדורסל של הקבוצות האהובות עליכם. לצד אלה ניתן גם לפרסם אירועי ספורט אוניברסליים, כמו: מונדיאל, אולימפיאדה וכיוצא בזה.
  • צרכים אישיים: אם בא לכם להפתיע את אמא ואבא לקראת יום הנישואים שלהם, אם בא לכם לקדם תוכנית חברתית שתפעל למען השכבות הנזקקות בעיר שלכם, אם אתם רוצים שלט מרשים למשרד שלכם, או אם בא לכם לפרסם את העסק שלכם ברחבי העיר, כל אלה הן מטרות ראויות עבורן ניתן להדפיס שלטים על בד. והאופציות לא נגמרות שם.