תפריט יצירת קשר

ניכיון צ'קים

ניכיון צ'קים

כל עסק בין אם הוא קטן, בינוני או גדול משתמש בניכיון צ'קים על מנת לפרוע הצ'קים שקיבל. ניכיון צ'קים הוא למשעה פריעת הצ'ק הדחוי שאנו מקבלים מהלקוחות שלנו למזומן וזאת באמצעות ניכוי עמלה. שיטה זאת קיימת בעסקים רבים אשר יש להם התחייבויות שונות לתשלום. באמצעות ניכיון צ'קים ניתן לשלם לספקים וכן לקבל כסף מלקוחות שונים. הניכיון מתבצע ללא בטחונות ו פיקדונות כמו שנו מכירים בבנק, הוא עוזר ליהנות משיטת תשלום נוחה במקום שיטת השוטף פלוס שאנו מכירים, והיא מעולה למצבים בהם עסקים קטנים שאשר אין להם הון עצמי מספיק עד לפירעון התאריך יכולים לפדות אותו.

מהו ניכיון צ'קים ומי צריך אותו?

ניכיון צ'קים היא שיטה לפריעת צ'קים דחויים למזומן ללא בטחונות או פיקדונות. היא נותנת מענה לעסקים קטנים שזקוקים לכסף מזומן מיידי. שיטה זאת טובה לעסקים שרוב התשלומים שהם מקבלים מלקוחות הם בצ'קים דחויים. באמצעות ניכיון צ'קים ניתן לפדות את הצ'ק באיזה צורה שאתם רוצים בין אם זה בעברה בנקאית, מזומן, מט"ח, טעינת בכרטיס ועוד. שיטה זאת נותנת לעסק לבצע עסקאות שונות ללא כל לחץ או דאגה עד לתאריך פירעון הצ'ק עצמו.בסיום העסקה עצמה מקבל בעל העסק חשבונית שצ'ק נפרע. שיטה זאת עוזרת לבעלי העסקים לשלוט באופן מלא על הפעולות השונות בחשבונם באמצעות דו"ח תנועות שהם מקבלים עם פירוט הפעולות שבוצעו.

למה כדאי להשתמש בשיטת ניכיון צ'קים ולא בשיטות אחרות?

באמצעות שיטת ניכיון צ'קים ניתן ליהנות ממגוון יתרונות שונים הכוללים: תזרים לניהול יעיל בו ניתן לנהל באופן חכם ויעיל את תזרים המזומנים של העסק ולדעת בדיוק כמה כסף הכנסנו וכמה הוצאנו, כך שמצוקת האשראי שאתם חווים אותה בחיי היום יום נעלמת כלא הייתה ואתם יכולים להיות רגועים ולא לחוצים. זמינות הכסף המיידי אל חשבון הבנק של העסק או במזומן הוא לטובתכם. אתם יכולים לפדות את הצ'קים באיזה שיטה שאתם רוצים במקום לחכות עד תאריך הפירעון עצמו. מעבר לכך, אי צורך בביטחונות או פיקדונות בבנק עוזר עד מאוד ומקל עליכם עד מאוד בתור עסקים שאין להם הון עצמי גבוה. מעבר כך, הקלות הרבה של פריעת צ'קים למזומן או כל סוג אחר של תשלום מקלה עד מאוד, במיוחד שאין צורך לעבוד בשיטת שוטף פלוס כפי שנהוג בשוק העבודה אצל עסקים רבים. עם ניכיון צ'קים אין צורך בהתחייבות לשום בנק מה שמשחרר את העסק מהתלות בבנקים או כל גוף ציבורי אחר.

האם שיטת ניכיון צ'קים מתאימה לכל עסק?

שיטת ניכיון צ'קים מתאימה לכל עסק אך במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים שאין ברשותם מספיק הון זמין והם צריכים את הכסף באופן מיידי. העסקים הקטנים אף זקוקים יותר לשיטה זאת, במיוחד שמדובר על עסקים מתחילים שאין בידם מספיק הון על מנת להתחיל את העסק הקטן. שיט הזאת מקלה עליהם עד מאוד במיוחד בכל מה שקשור לביוקרטיה, התחייבויות ובטחונות שונים שהם רגילים אליהם.